Rolls-Royce покаже фінальні випробування позашляховика Cullinan в соцмережах

Rolls-Royce покажет финальные испытания внедорожника Cullinan в соцсетях

Компанія Rolls-Royce проведе фінальні випробування позашляховика Cullinan спільно з National Geographic. Починаючи з 4 квітня, фотографії та ролики автомобіля, на яких він зображений у процесі проходження тестів, будуть публікуватися в соціальних мережах.

Проект публічних випробувань, що отримав назву «The Final Challenge» («Останнє випробування»), стартує в горах Шотландії. Потім автомобілі протестують в Австрійських Альпах, пустелі Близького Сходу і США. Де саме планується перевіряти позашляховик в Північній Америці, поки не уточнюється. У компанії лише зазначили, що це буде пересічена місцевість.

В команду випробувачів увійде «Мандрівник року-2012» за версією National Geographic Кору Річардс. Фотографії та відеоролики з машиною будуть публікуватися в соцмережах щодня.

Rolls-Royce покажет финальные испытания внедорожника Cullinan в соцсетях

Позашляховик Rolls-Royce побудують на тому ж шасі, що і Phantom останнього покоління. Модель буде доступна в стандартній 5,5-метрової модифікації та подовженої версії, довжина якої досягне шести метрів. Cullinan оснастять 571-сильним дванадцятициліндровим двигуном об’ємом 6,75 літра і восьмиступінчастим «автоматом».

Автомобіль розсекретять до кінця цього року.