У Tesla вирішили проблему із затримкою випуску бюджетної Model 3

В Tesla решили проблему с задержкой выпуска бюджетной Model 3

П’ятниця 13 квітня 2018 року увійде в історію автомобілебудівної галузі, як день, коли Ілон Маск вперше зізнався в недооцінці людського фактора і зайвому довірі роботам.

13 квітня 2018 року в інтерв’ю, даному каналу CBS This Morning, Генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що майбутнє його электромобильной компанії безпосередньо залежить від здатності масового виробництва якісних і доступних автомобілів. Але, це саме масове виробництво зараз значно відстає від запланованих показників. І причиною такої затримки виявилася надмірна залежність компанії від робототехніки, яка гальмує виробничий процес. По суті, Маск визнав, що його помилкою стала недооцінка людей, як головного рушійного фактора.

В Tesla решили проблему с задержкой выпуска бюджетной Model 3

«Ми використовували цю божевільну, неймовірно складну мережу конвеєрних стрічок. Вона постійно виходила з ладу і ламалася, вимагаючи до себе підвищеної уваги. Зараз ми позбавилися від неї, і зрозуміли, що люди в рази швидше і якісніше всі роблять».

В останні кілька місяців Tesla зазнавала все більшої критиці з-за того, що не могла вийти на заявлене кількість випущених Tesla Model 3. Однак, незважаючи на визнання затримки випуску електромобілів з-за надмірної залежності компанії від роботів, Маск запевнив клієнтів, що їм не варто турбуватися про отримання своїх автомобілів.

«Ви обов’язково отримаєте свій автомобіль, просто пізніше на шість місяців».

При цьому він покаявся, що деяка частина клієнтів дійсно скасувала свої замовлення, ймовірно, з-за того, що не дочекалася свій електромобіль в строк.