Українські Крази бачили в Малайзії

Украинские КрАЗы видели в Малайзии

«АвтоКрАЗ» показав свою продукцію на 6-й міжнародній виставці Defence Services Asia-2018 (DSA), яка відбулася 16-19 квітня в Куала-Лумпур (Малайзія).

DSA — один з провідних форумів озброєння і військової техніки Азіатського регіону, входить у п’ятірку найбільших світових оборонних виставок. Тематика виставки — озброєння сухопутних військ, представництво протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) та зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку та артилерійські системи, військово-морську техніку і озброєння.

Кременчуцький автозавод разом з іншими українськими підприємствами ОПК представляв свої перспективні розробки національної експозиція ДК «Укроборонпром».

Потенційні замовники Південно-Азіатського регіону знайомилися з військовою технікою КрАЗ – серійної і новою, яку завод освоїв в останні роки.

Украинские КрАЗы видели в Малайзии

Для «Кразу» участь в малайзійської виставці — це можливість в одному місці зустрінеться з численними партнерами по Південно-східній Азії, зокрема Малайзії, Індонезії, Таїланду, М’янми, Бангладеш.

Враховуючи те, що випадкових відвідувачів на цьому військовому форумі не було, а основна публіка — профі, військові різних спеціальностей, пов’язаних з експлуатацією військової техніки, менеджери автозаводу мали можливість конкретного діалогу з потенційним клієнтом.

Один з важливих питань, яке обговорювалося в ході зустрічей, — специфічні вимоги операторів техніки з багатьох країн цього регіону.