Власника Range Rover посадили у в’язницю за глушилку дорожньої камери

Владельца Range Rover посадили в тюрьму за глушилку дорожной камеры

Європейська поліція не прощає автомобілістам нахабного поведінки. А особливо зухвалих водіїв можуть навіть піддати кримінальному покаранню.

Так, правоохоронці Великобританії запроторили за ґрати 67-річного бізнесмена Тімоті Хілла за використання глушилки камер фото — і відеофіксації порушень. Крім того, його неодноразово ловили на нецензурному жесті під час проїзду через пункт мобільного дорожньої камери.

Коли поліцейські почали розслідування і зв’язалися з Хіллом, він, намагаючись приховати докази, викинув лазерний генератор перешкод (його використання заборонено законом) в річку за своїм будинком. Але коли правоохоронці приїхали до нього за місцем проживання, британець вирішив зізнатися у своєму хуліганстві.

“Демонстрація середнього пальця і їзда на кидком авто з генератором перешкод – відмінний спосіб привернути до себе увагу. І заодно потім потрапити у в’язницю», – відзначили в поліції графства Норт-Йоркшир.

В місцях ув’язнення Хіллу належить відсидіти 8 місяців. Крім того, коли він вийде на свободу, ще один рік не зможе керувати транспортним засобом.