Audi RS3 перетворили в 1200-сильний електричний суперкар

Audi RS3 превратили в 1200-сильный электрический суперкар

Німецька інжинірингова фірма Schaeffler використовувала «заряджений» седан Audi RS3 як основу для побудови електричного прототипу 4ePerformance. Для машини розробили новий аеродинамічний обвіс з розширеними колісними арками, а стоковий 2,5-літровий турбодвигун замінили на чотири електромотори від боліда Формули E.

У шоу-каре використовується мотори від гоночної машини ABT Schaeffler FE01, що брала участь у сезоні чемпіонату 2016-2017 роки. Вони встановлені попарно на передній і задній осі. Віддача кожного — 299 кінських сил і 320 Нм крутного моменту. Сумарна потужність установки становить 1196 сил.

Audi RS3 превратили в 1200-сильный электрический суперкар

До 200 кілометрів на годину 4ePerformance здатний розганятися менше ніж за сім секунд — швидше, ніж, наприклад, Ferrari 488 Pista.

Обидві пари електромоторів укомплектовані одношвидкісний трансмісією, але при цьому кожен пов’язаний з колесом через прямозубую шестерню. Таке рішення дозволяє реалізувати векторизацію крутного моменту. Живляться електромотори від блоку акумуляторів ємністю 64 кіловат-години.

Навесні минулого року компанія Renault забезпечила двома електромоторами від боліда компактний хетчбек Zoe. Сумарна віддача силової установки «зарядженого» Zoe e-sport склала 465 кінських сил і 640 Нм крутного моменту. З місця до «сотні» прототип здатний розігнатися за 3,2 секунди.