Chevrolet може показати нову версію компактвена Spin через пару днів

Chevrolet может показать новую версию компактвэна Spin через пару дней

Отже, американський компактний мінівен Chevrolet Spin серійно випускається, починаючи з далекого 2012-ого року. Основним автомобільним ринком для автомобіля є Південна Америка. Ця модель побудована на одній платформі, з компактним седаном Chevrolet Cobalt, який добре відомий росіянам.

Зазначимо, що ще в січні цього року, в розпорядженні зарубіжних автомобільних видань опинилися так звані «шпигунські» фотографії оновленого Chevrolet Spin. До речі тоді ж з’явилася інформація про те, що автомобіль буде представлений у другому півріччі 2018 – презентація проходитиме в Бразилії.

Тепер же йдеться про те, що прем’єра новинки відбудеться в кінці цього місяця. Ті ж автомобільні видання повідомляють про те, що серійне виробництво нового Chevrolet Spin стартувало ще 19 березня – автомобіль збирають на тому ж заводі, де виробляють і актуальну версію седана Cobalt.

Згідно з повідомленнями інсайдерів, компактвен став схожий на нову версію моделі Cobalt – практично ті ж передні фари/задні ліхтарі і фальшрадіаторная решітка, передні і задні бампери. Крім того, був переглянутий і дизайн екстер’єру новинки.

Під капотом у оновленого Chevrolet Spin виявиться 4-циліндровий мотор робочим об’ємом 1,8 літра, здатний працювати як на бензині, – у цьому випадку, максимальна потужність буде рівна 106 к. с., так і на етанолі – 111 к. с. як трансмісія буде запропонована 6-ступінчаста «механіка»/«автомат». Привід у автомобіля тільки передній.