Екстремальний пікап Ford F-150 Raptor отримав «розумну» підвіску

Экстремальный пикап Ford F-150 Raptor получил «умную» подвеску

Компанія Ford оснастила екстремальний пікап F-150 Raptor адаптивною підвіскою з электронноуправляемыми амортизаторами Fox Racing, забезпеченими технологією Live Valve. Вона дозволяє швидко адаптуватися до дорожніх умов і змінювати характеристики демпфірування кожної стійки окремо.

Для керування підвіскою Ford розробив власні алгоритми роботи. Наприклад, при русі по дорозі амортизатори стають більш жорсткими для поліпшення керованості, а в поворотах комп’ютер затискає зовнішні стійки, мінімізуючи крени. У позашляховому режимі, навпаки, підвіска стає м’якше.

Экстремальный пикап Ford F-150 Raptor получил «умную» подвеску

Крім цього, система адаптації до дорожніх умов здатна визначати відрив передніх коліс від землі і запобігати удари днищем при приземленні. Також вона підлаштовується під активну їзду, змінюючи параметри зміни жорсткості підвіски на більш агресивні.

Незважаючи на установку нових стійок і електронних компонентів, геометричні показники прохідності Ford F-150 Raptor залишилися без змін: хід підвіски 330,2 міліметра спереду і 353 міліметра ззаду, кут в’їзду — 30 градусів.

F-150 Raptor укомплектований 3,5-літровим двигуном V6 сімейства EcoBoost, що видає 380 кінських сил і 637 Нм крутного моменту, а також 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач.