Ілон Маск вирішив підкорити Туреччину

Илон Маск решил покорить Турцию

Компанія Tesla до кінця нинішнього року почне продавати свої електрокари в Туреччині. Про це повідомляє Reuters з посиланням на главу американського автовиробника Ілона Маска. Більш точні терміни початку продажів у цій країні електрокарів Tesla поки невідомі.

Згідно з планом компанії Tesla, американці в найближчі кілька років мають намір вивести на ринок суперкар Roadster нового покоління та електричну фуру Semi. Крім того, автовиробник розглядає можливість випуску пікапа і мінівена.

Компанія Tesla, орієнтована на виробництво електромобілів, заснована в 2003 році. З 2008 р. продає Tesla Roadster. У 2012 р. компанія представила седан Model S. Штаб-квартира виробника знаходиться в місті Пало-Альто, Каліфорнія. Штат компанії налічує більше двох тисяч чоловік.

У лютому нинішнього року Tesla Motors прийняла рішення змінити назву на Tesla Inc. На такий крок американська компанія пішла, що б нагадати про свої плани вийти за рамки продажів тільки електричних автомобілів і створити справжню енергетичну імперію».