Jeep зібрав останній старий Wrangler

Jeep собрал последний старый Wrangler

Компанія Jeep завершила виробництво позашляховика Wrangler третього покоління з індексом JK. Останнім автомобілем став білий чотиридверний Rubicon Unlimited, зійшов з конвеєра підприємства в Толедо, штат Огайо.

«Джип» представив «Рэнглер» покоління JK в 2006 році. Разом з традиційним трьохдверним варіантом тоді компанія випустила і модифікацію з чотирма дверима, яка спочатку була прийнята публікою негативно. З того моменту компанія випустила в загальній складності понад 1,2 мільйона позашляховиків серії JK, причому кількість чотирьохдверних автомобілів набагато перевищило число трехдверных.

Jeep собрал последний старый Wrangler

Позашляховик Wrangler нового покоління – JL – дебютував в кінці минулого року. Модель зберегла рамну конструкцію, яка стала міцніше і жорсткіше, отримала алюмінієві кузовні панелі, що дозволили знизити масу машини, а також модернізовану систему повного приводу і «м’яку» гібридну силову установку з 272-сильною «четвіркою», стартер-генератором і 48-вольтової бортовою мережею.

Jeep собрал последний старый Wrangler

Крім гібридного варіанту, позашляховик доступний з 285-сильною бензиновою «шісткою», що працює в парі з 8-ступінчастим «автоматом», а також з трилітровим дизелем. Останній з них, правда, стане пропонуватися для замовлення трохи пізніше.

В США ціни на новий Wrangler починаються від 27,5 тисячі доларів.