Кур’єрська служба UPS побудує власні электрофургоны

Курьерская служба UPS построит собственные электрофургоны

Компанія United Parcel Service (UPS), що спеціалізується на експрес-доставки і логістики, спільно з технологічної фірмою Arrival працює над створенням парку електромобілів для кур’єрської служби. За попередньою інформацією, перші 35 транспортних засобів почнуть використовувати в Парижі і Лондоні до кінця поточного року.

Компанії поки не розкривають всіх технічних деталей. Відомо лише, що кузов фургона буде виконаний з легкого композиту, а на одній зарядці він зможе проїжджати до 240 кілометрів. Крім цього, підкреслюється, що Arrival — перший виробник в Європі, який займається будівництвом електричних машин по специфікації UPS.

Курьерская служба UPS построит собственные электрофургоны

Кур’єрські электрофургоны будуть оснащуватися розширеним набором електронних помічників, які підвищать безпеку і знизять стомлюваність водіїв». Ймовірно, мова йде про якомусь варіанті напівавтономного управління.

У грудні минулого року UPS розмістила найбільший замовлення на електричні вантажівки Tesla. Компанія замовила 125 машин, кожна з яких коштує мінімум 150 тисяч доларів.

Курьерская служба UPS построит собственные электрофургоны