Lexus придумав назву нового флагманського кросовера

Lexus придумал название нового флагманского кроссовера

Японська преміальна марка Lexus зареєструвала новий товарний знак LQ. Очікується, що під такою назвою на світовому ринку з’явиться новий флагманський позашляховик марки, створений за мотивами концепту Lexus LF-1 Limitless Concept. Про це повідомляє популярне видання AutoGuide.com.

Нагадаємо, світова прем’єра концепту Lexus LF-1 Limitless Concept відбулася на автосалоні в Детройті 2018. Під час презентації прототипу керівники японської марки заявили, що «концепція має потенціал для формування майбутнього флагманського розкішного кросовера».

Як відзначають наші іноземні колеги, серійна модель Lexus LQ стане новим флагманським автомобілем популярного сегменту SUV, яка отримає всі самі передові технології, які тільки є в розпорядженні японського автогіганта Toyota Motor Corporation.

Також видання зазначає, що серійний флагманський позашляховик Lexus LQ буде сильно схожий на концепт Lexus LF-1 Limitless Concept, але з деякими «приземленими» стилістичними рішеннями. Передбачається, що автомобіль буде мати п’ятимісний салон, цифрову приладову панель і просунуту мультимедіа-систему з додатковими моніторами для задніх пасажирів.

Очікується, що новий флагманський кросовер Lexus LQ буде доступний з бензиновими моторами, а також у гібридної і водневої модифікації. Наголошується, що нова серійна модель Lexus LQ може стати наступником позашляховика Lexus LX. Коли відбудеться прем’єра новинки, поки невідомо.