Mercedes розширить лінійку компактних автомобілів

Mercedes расширит линейку компактных автомобилей

Mercedes-Benz планує розширити свою лінійку компактних автомобілів. Можливо, це буде стандартна версія седана A-Class і кросовер GLB.

В лінійці компактних автомобілів Mercedes-Benz зараз налічується шість моделей. Це новітній хетчбек A-Class, мінівен B-Class, чотирьохдверне купе CLA, п’ятидверний CLA Shooting Brake, кросовер GLA, а також подовжений седан A-Class, який минулого місяця дебютував на автосалоні в Пекіні.

У прес-релізі Mercedes-Benz говориться, що сімейство компактних автомобілів буде розширено до восьми моделей. На жаль, німці не стали уточнювати які дві нові моделі приєднаються у це сімейство. Ми можемо тільки припускати.

Насамперед, це може бути стандартна версія седана A-Class з подовженою колісною базою, розробленого для Китаю. В Європі такий компактний люксовий седан зі стандартною колісною базою може знайти багато покупців.

Крім того, відомо, що Mercedes планує створити новий кросовер GLA. У нього буде невеликі розміри, але спортивний дизайн кузова, люксова обробка і досить просторий салон. Таким чином сімейство компактних автомобілів Mercedes-Benz збільшиться до восьми моделей.