Названа дата прем’єри нового Peugeot 508 Wagon

Названа дата премьеры нового Peugeot 508 Wagon

Peugeot планує в жовтні поточного року на Паризькому автосалоні представити новий Peugeot 508 в кузові універсал, повідомляє Autobild з посиланням на власні джерела. Офіційно це поки що не підтверджено.

Два місяці тому під час Женевського автосалону відбулася прем’єра Peugeot 508 в кузові ліфтбек. Ця новинка викликала великий інтерес у автоаматорів. Її прийняли дуже добре. Французька компанія зараз готується до серійного виробництва 508 liftback.

Ми впевнені, що і універсал Peugeot 508 теж буде таким же красивим і стильним, як варіант в кузові ліфтбек. Просто неймовірно, щоб таку машину можна зробити зі спірним дизайном.

Передня панель у Peugeot 508 Wagon буде ідентичною до тієї, яку ми бачили у лифтбека. А ось з дахом і задньою частиною, звичайно, відбудуться зміни. Так, дах повинна стати довшою. Ми вважаємо, що Peugeot навіть пожертвує трохи простором багажника, щоб надати універсалу сучасний і красивий зовнішній вигляд. Це цілком логічно.

У Peugeot 508 в кузові ліфтбек об’єм багажного відділення складає 487 літрів. У універсала ця цифра буде набагато більше.

У лінійку двигунів 508 Wagon увійдуть такі ж агрегату, які є у стандартної версії. Значить, це будуть два бензинових і три дизельних мотора. Пізніше покупцям запропонують версію з подзаряжаемой гібридною силовою установкою.