Новий Nissan Leaf позбувся даху

Новый Nissan Leaf лишился крыши

Компанія Nissan представила експериментальну версію електрокара Leaf другого покоління — з відкритим верхом. Концепт-кар випустили, щоб відзначити 100-тисячний примірник серійного Leaf, проданий на японському ринку.

На відміну від товарного електричного хетчбека, прототип Leaf Open Car отримав кузов типу «тарга» з двома дверима. При цьому автовиробник не надав даних, наприклад, про жорсткості конструкції і захист від перевертання.

Новый Nissan Leaf лишился крыши

Стандартний Nissan Leaf другого покоління оснащується електромотором, що видає 150 л. с. і блоком акумуляторів на 40 кіловат-годин. Хетчбек здатний прискорюватися з місця до 100 км/год за 8,2 секунди. Максимальний пробіг без підзарядки за європейським циклу NEDC склав близько 380 кілометрів.

Електрокар отримав систему напівавтоматичного управління Pilot Pro, створену на основі лазерного сканера, що визначає точне відстань до інших об’єктів, а також системи кругового огляду. Електроніка здатна самостійно утримувати автомобіль у займаної смуги, а також контролювати необхідне прискорення і уповільнення.

Новый Nissan Leaf лишился крыши

Крім цього, новинка отримала систему e-Pedal, завдяки якій здійснювати прискорення, уповільнення і повну зупинку можна оперуючи тільки педаллю акселератора.