Патрульні відкрили вогонь, щоб зупинити неадекватну автоледі

Патрульные открыли огонь, чтобы остановить неадекватную автоледи

Випадковим свідкам вдалося зняти спробу зупинити поліцейських неадекватного водія «ВАЗ-21099», який ганяв по центру невеликого містечка, погрожуючи знести всіх на своєму шляху.

Спершу патрульні намагалися наздогнати «Ладу», але їх авто врізалися в бордюр клумби! А переслідувана ними машина як ні в чому не бувало стала кружляти біля них кола. Тоді правоохоронці вирішили відкрити вогонь.

НП сталася в місті Ржищів (Київська область). Спроби патрульних потрапити по колесам результату не принесли — «Лада» з наглухо тонованими стеклами і далі їздила. Автомобіль вдалося затримати в іншому місці. За кермом виявилася молода дівчина. Не обійшлося і без хвилинки гумору — коли на неї надягали наручники, з салону звучала пісня «Баклажан (Лада Седан)».

У ПОЛІЦІЇ ПІДТВЕРДИЛИ ЗАТРИМАННЯ

Як повідомляють у прес-центрі поліції Київської області, автомобіль порушниці викликав підозри у патрульних, але його водій проігнорував вимогу зупинитися.

«Намагаючись втекти, він пошкодив службову машину і наражав на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Критично оцінивши ситуацію та керуючись чинним законодавством, а саме Законом України «Про Національну поліції», поліцейські застосували табельну вогнепальну зброю. Щоб зупинити автотранспорт, правоохоронці здійснили декілька прицільних пострілів по колесах автомобіля. Після чого заблокували рух транспорту та затримали правопорушника.

Як виявилося, за кермом автомобіля була 25-річна дівчина. Зараз її доставили в лікарню для медичного огляду», — кажуть у поліції Київської області.