Rimac назвав аварію Хаммонда найкращою рекламою своїх гіперкарів

Rimac назвал аварию Хаммонда лучшей рекламой своих гиперкаров

Аварія Річарда Хаммонда в Швейцарії стала кращою рекламою для гіперкара Rimac Concept One. В той день хорватська фірма продала відразу три примірники дводверки. Про це в інтерв’ю виданню Autocar розповів глава відділу продажів Rimac Automobili Кресо Корич.

«Звичайно, це могло б закінчитися інакше, — каже Корич. — І тоді нам довелося б шукати іншу роботу». Однак, як визнають в компанії, все склалося як не можна краще і у компанії великі плани на другу модель — C_Two.

За словами Корича, Rimac має намір зарекомендувати себе як серйозного виробника гіперкарів, а не фокусуватися тільки на постачання електронних компонентів і обладнання таких виробників, як Koenigsegg і Aston Martin. При цьому не йдеться про масовому виробництві: максимальний обсяг випуску кожної моделі не перевищать 500 примірником, ідеальний об’єм — 80-200 примірників.

Rimac назвал аварию Хаммонда лучшей рекламой своих гиперкаровRimac C_Two

Електричний гіперкар Rimac C_Two оснащується чотирма електромоторами, сумарна віддача яких становить 1914 кінських сил. Кожен мотор укомплектований коробкою передач: одноступеневою спереду, двоступеневої ззаду. Блок батарей ємністю 120 кіловат-годин інтегрований в структуру вуглепластикового монококи.

З місця до 60 миль в годину (96 кілометрів на годину) гіперкар здатний розігнатися за 1,84 секунди, однак не з місця – для цього йому необхідно спочатку проїхати 30,5 сантиметра. Максимальна швидкість C_Two становить 412 кілометрів на годину. Запас ходу — 650 кілометрів.