Серійний электрокроссовер Audi отримає «віртуальні» дзеркала

Серийный электрокроссовер Audi получит «виртуальные» зеркала

Електричний кросовер Audi e-tron оснастять «віртуальними» бічними дзеркалами. Камери запропонують в якості опції на тих ринках, де вони дозволені законодавчо. Завдяки невеликим розмірам вони знижують лобовий опір і зменшують шум при русі автомобіля.

Зображення з камер буде виводитися на OLED-дисплеї, розташовані між дверима і передньою панеллю. Всього передбачено три режими відображення інформації: шосе, поворот і парковка. Їх можна перемикати за допомогою інтерфейсу MMI.

Серийный электрокроссовер Audi получит «виртуальные» зеркала

Ще однією особливістю Audi e-tron стане адаптивна пневмопідвіска: на швидкості понад 120 кілометрів на годину вона буде опускати кузов на 26 міліметрів. Також кросовер отримає повністю закрите плоске днище і активний повітрозабірник з двома рухомими заслінками. Вони спрямовують повітряні потоки для охолодження компонентів електричної силової установки або гальм.

З урахуванням поліпшення аеродинамічних характеристик зроблені також 19-дюймові колісні диски і покришки моделі. Завдяки цьому коефіцієнт аеродинамічного опору становить лише 0,28, а запас ходу в циклі WLTP — 400 кілометрів.

Серийный электрокроссовер Audi получит «виртуальные» зеркала

Детальної інформації про кросовер, як і раніше, немає. Відомо лише, що він отримає блок літій-іонних акумуляторів ємністю 95 кіловат-годин і зможе заряджатися на 150-кіловатних зарядочных станція.

Серійний электрокроссовер покажуть у Брюсселі влітку. Коштувати новинка буде мінімум 80 тисяч євро (дві тисячі дешевше дизель-електричного гібрида Q7 e-tron). Для порівняння, Tesla Model X P100D обійдеться в 132 тисячі євро.