У США придумали обманку для автопілота Tesla

В США придумали обманку для автопилота Tesla

У США почали продавати спеціальний пристрій під назвою «Autopilot Buddy». Воно дозволяє обдурити автопілот моделей Tesla і не тримати руки на кермі під час його роботи.

Новинка – це два шматки пластику з магнітами, які виконані за формою спиці керма «Тесли». Під час роботи автопілота електроніка постійно контролює тиск і прикладене зусилля на «баранку» – так система визначає, що руки водія постійно знаходиться на кермі. Це є обов’язковою умовою роботи системи. Закріплюються на спицю два важких шматка пластику дозволяють обдурити електроніку.

Коштує такий пристрій 179 доларів. Воно підходить для рулів Tesla Model S і Model X. Варіант для Model 3 зараз знаходиться в розробці.

Раніше систему автопілота «Тесли» вдалося обдурити за допомогою апельсина.

Система автоматичного водіння Tesla неодноразово ставала причиною серйозних аварій. У 2016-му відбулося перше ДТП зі смертельним результатом. Останній випадок зафіксовано в Юті: дівчина за кермом Model S врізалася у припарковану пожежну машину. В цей час автопілот був включений, але електроніка не застосувала автоторможение перед перешкодою. Водія доставили у лікарню з переломом правого коліна.