VW і SEAT відкликають 400 000 машин з-за проблем з ременем

VW и SEAT отзывают 400 000 машин из-за проблем с ремнями

Компанії Volkswagen і SEAT змушені оголосити відгук 400 000 автомобілів після виявлення проблеми ременя безпеки фінським автомобільним журналом.

Під час тест-драйву SEAT Arona, журнал Tekniikan Maailma виявив, що, коли на задньому дивані знаходиться три пасажири, а водій робить лівий поворот на високій швидкості, може відбутися мимовільне натискання кнопки розблокування ременя безпеки лівого пасажира пряжкою середнього пасажира. Згодом аналогічну проблему з ременями виявили в нових Volkswagen Polo і SEAT Ibiza.

Проблема з ременями безпеки зачіпає приблизно 220 000 екземплярів Volkswagen Polo нового покоління, 191 000 одиницю SEAT Ibiza і SEAT Arona 2017 – 2018 років випуску. Після незалежних випробувань концерн VAG зміг відтворити результати Tekniikan Maailma і розробити програму відкликання для ефективного вирішення проблеми.

«Безпека залишається основним пріоритетом, і ми негайно відреагували оголошенням про відкликання з технічним вирішенням виниклої проблеми. Ми зараз чекаємо остаточної перевірки для впровадження технічної латочки, як на випущених автомобілях, так і на виробничій лінії», – сказав високопоставлений представник Volkswagen.

Як кажуть в Tekniikan Maailma, найпростіший і дешевий спосіб виправити виявлену проблему з ременями безпеки – це скоротити або подовжити пояс середньої пряжки на пару сантиметрів. На період очікування схвалення свого рішення, Volkswagen рекомендував власникам нових Polo, Ibiza і Arona тимчасово не використовувати повну завантаження заднього дивана, а саме середнього місця.