«Заряджений» Jaguar I-Pace виявиться надто потужним і швидким

«Заряженный» Jaguar I-Pace окажется слишком мощным и быстрым

SVR-версія електричного кросовера Jaguar I-Pace виявиться надто потужною для середньостатистичного водія. За словами глави департаменту продуктового планування марки Ханно Кирнера, такий автомобіль зможе розганятися до 60 миль в годину (96 кілометрів на годину) за 1,8 секунди. Про це повідомляється Autocar.

«Мене дуже турбує, що крутний момент і потужність будуть занадто високими для непідготовленого водія — каже Кирнер — Можливо, нам доведеться використовувати які-небудь обмеження, наприклад, знизити віддачу силової установки поки власник автомобіля не пройде відповідне навчання».

Кирнер також підкреслив, що компанія може вибрати й інший шлях: замість «зарядженої» версії кросовера розробити його позашляхову (SVX) або розкішну (SVA) модифікацію.

Звичайний Jaguar I-Pace оснащується двома електромоторами потужністю 200 сил кожен. Вони живляться від блоку літій-іонних акумуляторів ємністю 90 кіловат-годин. З місця до «сотні» I-Pace здатний розганятися за 4,8 секунди. Максимальна швидкість кросовера – 200 кілометрів на годину.

У порівняльних заїздах по прямой Jaguar I-Pace виявився швидше Tesla Model X у версії 75D і 100D.