Dodge відмовився відроджувати суперкар Viper

Dodge отказался возрождать суперкар Viper

Марка Dodge, що входить до складу альянсу Fiat Chrysler Automobiles, не планує відроджувати суперкар Viper. За словами керівника групи Сержіо Маркіонне, модель не приносить прибутку. Про це він повідомив в інтерв’ю виданню Automobile Magazine.

Глава FCA вважає, що Dodge Viper – це не той автомобіль, який потрібно оснащувати компактними двигунами нового сімейства, однак він був би радий, якщо б інженерам вдалося-таки знайти оптимальне рішення. Тим не менш, в поточному п’ятирічному плані розвитку модельного ряду Dodge випуск «Вайпера» не передбачений.

Місце Viper в продуктовій лінійці FCA може зайняти інша модель — відроджений суперкар Alfa Romeo 8С. Його анонсували випуск на прес-конференції, присвяченій розвитку марки до 2022 року. За попередньою інформацією, це буде 700-сильний гібрид з вуглепластиковим монококом і среднемоторной компонуванням. З місця до ста кілометрів на годину такий автомобіль зможе розганятися менше ніж за три секунди.

___________________________

___________________________

В кінці травня видання Car and Driver опублікувало інформацію про те, що Dodge Viper нового покоління дебютує вже в наступному році. Модель побудують на алюмінієвій платформі, а замість двигуна V10 оснастять «вісімкою» Hellcat.

Останній примірник Dodge Viper п’ятого поклоніння зійшов з конвеєра заводу в Детройті 17 серпня минулого року. Причиною припинення виробництва суперкара стали нові правила безпеки, що вимагає оснащувати всі автомобілі бічними шторками. Для «Вайпера» це технологічно неможливо.