Француз з Dacia очолив АВТОВАЗ

Француз из Dacia возглавил АВТОВАЗ

Новим президентом Автовазу став Ів Каракатзанис. До своїх нових обов’язків він приступив з 1 червня 2018 р. У свою чергу, колишній президент Автовазу Ніколя Мор зосередиться на виконанні обов’язків старшого віце-президента Renault і керівника регіону Євразія. Також він займає посаду заступника голови ради директорів ВАТ «АвтоВАЗ».

«Я усвідомлюю значимість того прогресу, який був досягнутий за останні два роки, особливо великий комерційний успіх моделей Lada Vesta і Lada XRAY. У найближчі роки АвтоВАЗ продовжить слідувати обраним бізнес напрямами і соціальним пріоритетам і буде посилювати їх», — заявив Каракатзанис.

З квітня 2016 р. Каракатзанис є генеральним директором Renault в Румунії, де відповідає за всю комерційну і виробничу діяльність. Він також обіймав посаду президента і генерального директора Automobile Dacia SA.

Ніколя Мор вступив на посаду керівника Волзького автозаводу в квітні 2016 р. і замінив на цій позиції Бо Андерссона. В кінці 2017 р. стало відомо, що з 1 січня Мор займе посаду операційного директора і старшого віце-президента Renault в регіоні Євразія.