Hyundai Tucson став дизель-електричним «помірним гібридом»

Hyundai Tucson стал дизель-электрическим «умеренным гибридом»

Компанія Hyundai представила нову модифікацію рестайлінгового кросовера Tucson. Модель отримала силову установку, що працює на базі дизельного агрегату за технологією Mild Hybrid («помірний гібрид»).

Так, дволітровий 186-сильний двигун на «важкому паливі» діє разом з 12-кіловатним (16 к. с.) компактним електромотором, виступаючим в ролі стартер-генератора, який, у свою чергу, живиться від 48-вольтової бортової електромережі на основі літій-іонної батареї на 0,44 кіловат-години.

Такий кросовер має систему повного приводу і пропонується як з шестиступінчастою механічною коробкою передач, так і з восьмидиапазонным «автоматом». Автовиробник зазначив, що використання гібридної схеми дозволило на 7% знизити середня витрата пального.

Hyundai Tucson стал дизель-электрическим «умеренным гибридом»

У компанії також заявили, що навесні 2019 р. у Tucson з’явиться 48-вольтова версія з 1,6-літровим дизельним мотором.

Оновлений Hyundai Tucson був представлений в березні на мотор-шоу в Нью-Йорку. Новинку від попередника можна відрізнити завдяки видозміненій трапецієподібної радіаторній решітці з більш гострими кутами, а також іншим фарам головного світла з L-подібними блоками світлодіодних денних ходових вогнів. Плюс до всього, незначної модернізації піддалися задні ліхтарі.

Найбільш істотні зміни в салоні торкнулися дисплея інформаційно-розважального комплексу, який перемістився вгору і тепер встановлений окремо, а не інтегрований в передню панель, як раніше.

Лінійку двигунів поповнив 183-сильний 2,4-літровий безнаддувний агрегат, який прийшов на зміну 177-сильною «турбочетверке», що працює з семиступінчастим «роботом» з двома зчепленнями.

Hyundai Tucson стал дизель-электрическим «умеренным гибридом»