Kia припиняє продажі в Європі Kia Soul з бензиновим мотором

Kia прекращает продажи в Европе Kia Soul с бензиновым мотором

Kia припиняє продажі в Європі Kia Soul з 1,6 л бензиновим двигуном потужністю 204 л. с. Тепер європейцям запропонують тільки повністю електричну версію цього субкомпактного позашляховика.

У 2017 році на Старому Континенті продали близько 12 100 примірників позашляховика Kia Soul. З них приблизно 45% (це близько 5 400 примірників) довелося на електричну версію. Маркетологи південнокорейської компанії вважають, що ця тенденція на європейському ринку тривати далі, і навіть зміцниться. У першому кварталі 2018 року на європейському ринку приблизно до 10% збільшилися ціни на електричні Kia.

Найбільше електричних Soul продали в минулому році в Німеччині (майже 3 000 автомобілів). При цьому більшість Soul EV були відразу ж як уживаних автомобілів експортовані в Великобританію.

В Європі постійно посилюються правила викидів в атмосферу шкідливих речовин. Тому автовиробники змушені переходити на «зелені» технології, в тому числі і на використання «чистих» електричних силових установок.

У найближчі роки компанія Kia планує більше уваги приділяти електромобілям. Незабаром всі нові моделі цього бренду отримають електричні версії.