Оновлена версія Geely Atlas обзавелася спортивною версією

Обновленная версия Geely Atlas обзавелась спортивной версией

Вже в продаж надійшла «спортивна» версія Geely Atlas (виробник позиціонує дану модель в такому контексті).

Але варто відзначити — це скоріше пакет додаткового обвісу для додання нового зовнішнього вигляду. По всій імовірності, виробник вирішив розширити цільову аудиторію за рахунок молодих людей.

Обновленная версия Geely Atlas обзавелась спортивной версией

Під капотом як і раніше буде працювати бензиновий турбомотор 1,8 літра, здатний розвивати до 184 кінських сил. В парі з ним установлюється механічна коробка передач на 5 ступенів, або «робот» на шість ступенів. Причому повний привід досі не передбачений.

«Спорт» версія отримала масивний спойлер на кришці багажника, забарвлений в матовий чорний колір, корпуси бічних дзеркал, як і дах кросовера, тепер також чорні. Однак гальмівні супорта навпаки пофарбовані в червоний колір, що має підкреслити спортивність автомобіля. Крім цього, кросовер отримав нові легкосплавні диски на 19 дюймів».

Обновленная версия Geely Atlas обзавелась спортивной версией

Geely Atla Sport також отримав розширений список встановленого обладнання. Крім базового, на даній версії вже інтегрована повністю світлодіодна оптика, цифрова приладова панель, інформаційно-розважальна система з сенсорним дисплеєм, кліматична система, система автоматичної екстреної зупинки, шкіряний салон, система запуску двигуна з кнопки, а також електронне стоянкове гальмо.