Renault АІС Автокрай запрошує на ралі пікнік-презентацію нового RENAULT DUSTER!

Renault АИС Автокрай приглашает на внедорожный пикник-презентацию нового RENAULT DUSTER!

Інформація розміщена на правах реклами:

Вже більше п’яти років Renault АІС Автокрай є частиною великої родини Renault і має нагороди дилер Renault в Україні за підсумками 2015 року і кращий дилерський центр Renault в Україні в 2017году. АІС Автокрай запрошує всіх бажаючих на день відкритих дверей з нагоди виїзного тест-драйву нового RENAULT DUSTER, який відбудеться 09.06.2018 р на території парку Дружби Народів р. в Києві.

Renault АИС Автокрай приглашает на внедорожный пикник-презентацию нового RENAULT DUSTER!

Для проведення тест-драйву ми обрали один з найбільш мальовничих і затишних куточків міста Києва, щоб всі учасники заходу змогли не тільки протестувати новий автомобіль, але і відволіктися від міської суєти і зарядиться новими позитивними емоціями.

Крім оновленого дизайну під час тест-драйву Ви зможете відчути переваги нового Renault Duster, серед яких:

  • покращена шумоізоляція моторного відсіку і кузова в цілому;
  • рульова колонка отримала регулювання в 4 напрямках;
  • сидіння водія обладнано поперековою підтримкою та підлокітником;
  • електропідсилювач керма прийшов на заміну гидроусилителю;
  • екран Media Nav розмістився вище для легкого доступу і більш комфортного зчитування інформації;
  • в якості додаткового обладнання доступна опція безключевого доступу в автомобіль з картою-ключ «вільні руки» і запуск двигуна за допомогою кнопки START/STOP;
  • оснащення новим технологічним обладнанням для підвищення рівня безпеки і позашляхових якостей автомобіля і т. д.

Renault АИС Автокрай приглашает на внедорожный пикник-презентацию нового RENAULT DUSTER!

Кожен відвідувач, який зареєструється, візьме участь у тест-драйві, розмістить фото з заходу в Фейсбук і/або Instagram, а також поділитися враженнями від проведеного тесту нового RENAULT DUSTER, гарантовано отримає подарунок – страховий поліс КАСКО* на 12 місяців при покупці нового RENAULT DUSTER, в автоцентрі АІС Автокрай з 09.06.2018 р. по 31.08.2018 р.

Renault АИС Автокрай приглашает на внедорожный пикник-презентацию нового RENAULT DUSTER!

При покупці автомобіля Ви можете скористатися выгодною програмою кредитування** або обміняти свій автомобіль на новий з послугою Трейд-Ін.

На гостей заходу, крім захоплюючого і екстремального тест-драйву нового Renault Duster також чекають веселі розваги для дорослих і дітей.

Початок о 10:00 09 червня 2018г.

Місце проведення: проспект генерала Ватутіна, 1-Д, кафе «Хутір».

Обов’язкова попередня реєстрація.

Деталі за тел.. (044) 585 00 50

Більше інформації про автомобілях Renault і можливості покупки в АІС Автокрай на сайті.

Будемо раді Вас бачити!

* Мається на увазі КАСКО згідно пропозиції «Максимально доступне КАСКО» з тарифом 3,9%, франшиза 0,5% для нових моделей DUSTER. Пропозиція діє з 09.06.2018 р за 31.08.2018 р. Страхує компанія «АХА Страхування».

** Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний термін – 24 місяці, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів в році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн., комісія за отримання виписок з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання виписок з ГРПНИ – 199 грн. Орієнтовна сукупна вартість кредиту становить 25,24 грн. з кожної 1000 грн. кредитних коштів при терміні кредитування 24 місяці. Реальна процентна ставка складає від 2,46 % річних. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком тимчасово окупованій території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.

Renault АИС Автокрай приглашает на внедорожный пикник-презентацию нового RENAULT DUSTER!
«Автокрай-Україна»

Автоцентр АІС Автокрай-Україна» є офіційним дилером Renault в Києві та Київській області.

перейти на сайт компанії →