SUZUKI презентує новинки V-STROM 250 ABS і GSX250R ABS в Україні

SUZUKI презентует новинки V-STROM 250 ABS и GSX250R ABS в Украине

ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний Дистриб’ютор мотоциклів SUZUKI в Україні, продовжує поповнювати модельний ряд мотоциклів новинками і презентує в Україні моделі V-STROM 250 ABS і GSX250R ABS.

SUZUKI презентует новинки V-STROM 250 ABS и GSX250R ABS в Украине

Слідом за Street-новинками SV650X ABS і GSX-S750 ABS і максі-скутером BURGMAN 400 ABS, які були презентовані в рамках виставки «МОТОБАЙК-2018», бренд Suzuki починає старт продажів моделей з об’ємом двигуна 250 см3 — V-STROM 250 ABS і GSX250R ABS в офіційній дилерській мережі в Україні.

V-STROM 250 ABS — універсальний туристичний мотоцикл, який відмінно себе покаже на міських вулицях, заміській трасі і на гірському серпантині. GSX250R ABS — дорожній мотоцикл легкий в управлінні, що дозволить відточувати навички їзди без втрат задоволення і сплеску адреналіну. Обидві моделі стануть надійними партнерами у будь-якій, навіть самої дивовижною авантюрі, а також ідеально підійдуть для новачків. Новинки також можна придбати з допомогою нової кредитної програми Subaru Finance*.

Дізнатися деталі можна у офіційних дилерів LEXUS в Україні. До складу компанії ДП «АВТО Інтернешнл», офіційного дистриб’ютора мотоциклів та автомобілів SUZUKI в Україні, входить 5 авторизованих дилерських центрів.

* детальні умови програми на сайті Suzuki.ua у розділі «Фінансові послуги»