Виконавець ролі Шерлока Холмса захистив велосипедиста від грабіжників

Исполнитель роли Шерлока Холмса защитил велосипедиста от грабителей

Знаменитий британський актор Бенедикт Камбербетч довів, що може бути хоробрим і спритним не тільки на екрані в ролі Шерлока Холмса. Він дав відсіч відразу чотирьом справжнім грабіжникам!

Інцидент стався 25 листопада минулого року, але відомо про нього стало тільки в кінці минулого тижня — про подвиг Камбербетча розтрубили всі британські таблоїди. За іронією долі, справа була в центрі Лондона недалеко від Бейкер-стріт, де знаходиться штаб-квартира легендарного детектива Шерлока Холмса. Бенедикт разом зі своєю дружиною Софі їхав по місту на Uber-таксі й побачив, як на молодого велосипедиста зі служби доставки Deliveroo напали четверо грабіжників: вони вдарили його пляшкою по голові і спробував забрати транспортний засіб. Актор вистрибнув з машини і з криками «Відчепіться від нього!» став відтягати від нападників жертви. Один із зловмисників спробував вдарити Камбербетча, але той відбив удар, а потім грабіжники дізналися в сміливому чоловікові знаменитість і ретирувалися. До речі, таксист, який підвозив актора і його дружину, зізнався, що теж не відразу зрозумів, що везе Шерлока, до нього це дійшло вже після сутички.

Исполнитель роли Шерлока Холмса защитил велосипедиста от грабителей

Загалом, Камбербетч благополучно відбив велосипедиста від грабіжників, запитав, чи все з ним в порядку, а коли отримав ствердну відповідь, то обійняв свого підопічного. Вразливий юнак назвав спасителя супергероєм, але сам Бенедикт себе таким не вважає.

«Я просто зробив те, що повинен був», — скромно заявив він журналістам, узнавшим про це давнє подію.

Поліція злочинців досі не знайшла. Їй явно не вистачає справжнього Шерлока Холмса!