Випущений унікальний Volkswagen Transporter Т6

Выпущен уникальный Volkswagen Transporter Т6

Всього за три роки робітники заводу Volkswagen Комерційні автомобілі в Ганновері виготовили півмільйона автомобілів сімейства Т6.

1 червня з конвеєра зійшов 5 0 0 – тисячний Transporter T останнього 6-го покоління – Multivan з двокольорового біло-жовтої забарвленням кузова Candy – Wei?/Kurkumagelb. Всього з моменту початку виробництва 8 березня 1956 року в Ганновері було випущено 8,8 мільйонів автомобілів моделі Transporter.

Коментує Голова правління бренду Volkswagen Комерційні автомобілі д-р Екхард Шольц:

“Цей ювілей став в першу чергу результатом послідовного впровадження підходу клієнтоорієнтованості. Інтенсивніше, ніж коли-небудь, ми орієнтуємо наше виробництво на потреби клієнтів, і за допомогою виважених рішень створюємо додаткові опції, щоб зробити їх повсякденність або дозвілля ще комфортніше»!

Успіх Т6 підтверджують понад 30 національних та міжнародних нагород, зокрема в номінаціях «Сімейний автомобіль року», «Green Van of the Year»(Самий екологічний мінівен року), а також премія «Auto Trophy» в категорії «найкращий мінівен». Цей рік не став винятком – модельний ряд вже отримав кілька інших важливих премій, зокрема «Best Cars 2018». Тільки в квітні Т6 Multivan був названий читачами авторитетного німецького автомобільного видання «Кращим повнопривідним автомобілем року» в своїй категорії.

Выпущен уникальный Volkswagen Transporter Т6

Виробництво автомобілів модельного ряду Т здійснюється в три зміни на основних майданчиках в Ганновері(Multivan, California, Kombi, Caravelle, Transporter), так і на заводі в Познані, Польща(Kombi, Caravelle, Transporter, бортовий вантажівка).

Лише в минулому році було виготовлено 208 427 машин Т6 (175 290 од. в Ганновері і 33 137 – у Познані) – це найвищий показник виробництва автомобілів цього мобільного ряду за останні 44 роки. У порівнянні з рекордом попереднього року цей показник зріс ще майже на 4,5 відсотка.