Моделі Geely переїдуть на модульну платформу

Модели Geely переедут на модульную платформу

Китайський виробник Geely опублікував фотографії першої моделі, побудованої на новій модульної платформі BMA (B-segment Modular Architecture). Це кросовер з внутрішнім індексом SX11, який вийде на ринок Піднебесної до кінця року.

BMA стала першою незалежною розробкою Geely, хоча схожість з «вольвовской» CMA присутній. За даними виробника, нова архітектура стане лідером в області масштабованості, потужності силових установок і безпеки. Вона ляже в основу майбутніх моделей марки — від седанів і кросоверів до універсалів і мінівенів. Завдяки системі Multi-Power платформа BMA сумісна з турбомоторами об’ємом 1,0, 1,4 і 1,5 літра, а також різними гібридними установками.

Модели Geely переедут на модульную платформу

Geely SX11, який може отримати назву Xingyue, буде оснащуватися 1,5-літровим двигуном потужністю 180 кінських сил і 255 Нм крутного моменту. Коробка — пятидиапазонный «автомат». Також не виключається поява в гаммі літрового агрегату, пов’язаного з варіатором.

Довжина SX11 становить 4330 міліметрів, ширина — 1800 міліметрів, висота — 1609 міліметрів. Колісна база налічує 2600 міліметрів. За розмірами новий кросовер Geely на 95 міліметрів коротше, на 63 міліметри вже і на 43 міліметра нижче Volvo XC40. Колісна база шведського вседорожника більше на 102 міліметра.