BMW показав X7 у новому відео

BMW показал X7 в новом видео

Баварський виробник розповів, через які суворі випробування проходить новий флагманський кросовер перед виходом на ринок.

Закамуфльовані тестові прототипи BMW X7 в рамках насиченої програми випробувань поїздили практично за всіма типами ландшафту в різних куточках світу. Були і ранні тест-драйви на снігу і льоду за полярним колом, тривалі «забіги» по пустелях і гравію під палючими променями південноафриканського сонця, різкі уповільнення-прискорення в міських джунглях, чергуються з поїздками по вітряним заміських дорогах і магістралях та багато-багато іншого.

Серійний крос BMW X7 побудований за мотивами концепту X7 iPerformance, представленого восени минулого року на автосалоні у Франкфурті. В кінці 2017 року виробник анонсував початок виробництва на потужностях американського підприємства у Спартанберге.

Зовнішність серійної моделі схожа з концептом: великі «ніздрі» решітки радіатора, головна оптика і задні ліхтарі практично не відрізняються від тих, що були встановлені на прототипі, були перероблені бампери і дзеркала, встановлені спрощені дверні ручки. До речі, зовнішність серійної версії нещодавно була розкрита на патентних зображеннях.

X7 базується на модульній платформі CLAR, використовуваної вже цілим рядом моделей BMW 7 Series, BMW X3 і BMW X5. До речі, у X7 будуть не тільки самі великі габарити в лінійці бренду, а також трирядне салон. Розміри, правда, поки не розкриваються, але концепт мав 5 020 мм у довжину, 2 020 – в ширину, 1 800 мм у висоту, а розмір колісної бази дорівнює 3 100 мм.

Також поки немає інформації про точне складі силової гами X7. Очікується, що на початковому етапі автомобіль буде запропонований з трилітрової «шісткою» і «вісімкою» об’ємом 4,4 літра. Надалі, ймовірно, буде гібридна версія. Чи збирається виробник оснащувати свій майбутній флагман двигуном V12 поки неясно.

Швидше за все, BMW X7 буде представлений в листопаді на Лос-Анджелеському автосалоні. Ймовірно, кросовер до цього розсекретять в Мережі.

А чи знаєте Ви, що у InfoCar є крутий Telegram-канал?

Так, вже давно їм пользуюсьДа, але вирішив не использоватьНет, вперше слышуОбязательно підпишуся — https://t.me/infocarua

і дізнатися результати опитування