Мотоцикл Harley-Davidson Pan America вразить погляди користувачів

Мотоцикл Harley-Davidson Pan America поразит взгляды пользователей

Американський виробник легендарних мотоциклів компанія Harley-Davidson шукає все нові способи поправити своє фінансове становище. І незабаром випустить новинку під назвою Pan America. Прототип вже явлений світу в інтернеті.

Мотоцикл виглядає досить суперечливо і зовсім не схожий на звичайні «Харлеї». Новий апарат класу adventure tourer може отримати назву Pan America 1 250. У нього дуже дивна «морда» і дуже дивне вітрове скло — вони викликають найбільше нарікань у потенційних північноамериканських споживачів, судячи з відгуків.

Інші критики називають прототип недостаточнооригинальным. Мовляв, якби не логотип, то збоку мотоцикл легко можна було б прийняти за Aprilia Capo Nord або трошки оголений Ducati Multistrada. Хтось скаже — схоже, що це камінь в город «Гусака» від BMW Motorrad. Але тим не менш це майбутній Harley-Davidson.

Завдяки цьому мотоциклу «Харлі» планує посилити присутність в сегменті мотоциклів з не дуже великими двигунами. Тут буде новий мотор, об’ємом 1 250 сс, з кутом розвалу циліндрів 60 градусів. Мотор буде модульним, його обсяг можна буде варіювати в діапазоні від 500 до 1 250 кубиків.

Можна очікувати також гальм Brembo і легкосплавного заднього маятника. Деякі не виключають появи на мотоциклі автоматичної коробки за типом «хондовской», яку зараз нібито розробляє «Харлі-Девідсон».

Згідно анонсу на офіційному сайті американського виробника, перший adventure-турер від Harley-Davidson з’явиться в 2020 році.