Двигун Bugatti W16 отримає ще більше потужності

Двигатель Bugatti W16 получит еще больше мощности

Компанія Bugatti 13 років тому представила перший Veyron з двигуном W16, який розвивав божевільні на ті часи 987 кінських сил. Пізніше інженерам вдалося звільнити ще більше потужності і довести її до 1187 кінських сил, а в 2016 році Chiron отримав мотор на 1479 конячок, такий же силовий агрегат встановлюють на Chiron Sport і Divo.

Однак є і погані новини. Генеральний директор Bugatti Стефан Вінкельман визнав, що W16 є останнім у своєму роді, і нового покоління силової установки випускати не планується.

З іншого боку, Вінкельман додав, що потенціал даного мотора ще не вичерпаний, так що в найближчому майбутньому варто очікувати ще більш потужну версію W16, яка порадує шанувальників марки перед тим, як на горизонті замаячить гібридизація автомобіля.

У кінцевому рахунку, у Bugatti просто не буде іншого виходу окрім як використовувати гібридні і електрифіковані силові установки, щоб відповідати все більш посиленим екологічним нормам. За словами Вінкельмана, це хороший шлях у майбутньому, коли технологія батарей почне пропонувати, принаймні, той же рівень продуктивності, що і W16, щоб бути гідною Bugatti.