Volkswagen робить ставку на пікапи

На бразильському автосалоні в Сан-Паулу був представлений пікап Tarok. Модель технічно схожа з кроссовероом Tiguan і побудована на платформі MQB. На даний момент автомобіль є концептом, проте серійні автомобілі обіцяють показати вже в наступному році

Важливе зауваження – новинка повністю розроблена бразильським підрозділом Volkswagen. Подібний тип автомобілів- «легкових» пікапів дуже поширений в цій країні. Пару років тому c подібним рішенням виступила компанія Renault, презентувавши свій пікап Oroch, який був виконаний на базі Duster. Однак новинка від Volkswagen може запропонувати потенціал легкої вантажівки.

Справа в тому, що вантажопідйомність моделі становить тонну, а в якості силової установки буде запропоновано дизельний двигун укупі з повним приводом. Зрозуміло, більш прості версії з бензиновим двигуном і переднім приводом також з’являться. До речі, керівництво марки говорить про те, що модель може стати глобальною. Однак список країн, де буде продаватися Tarok, так і не оголошено. Модель навряд чи з’явиться на російському ринку , так як сегмент пікапів, тим більше легенів, залишається нерозвиненим.