Кросовер люкс класу BMW X7

Після кількох років перерви BMW знову збирається увірватися в сегмент повнорозмірних розкішних SUV з моделлю X7. Обговорення запуску цього автомобіля йде вже більше десяти років, але BMW більшу частину часу не хотіла починати серійне виробництво великого позашляховика, замість цього фокусуючи свою на невеликих транспортних засобах.

У 2014 році стрімко зростаючий попит на автомобіль підвищеної прохідності, який розташувався б вище моделей X5 і X6 нарешті, переконав керівництво компанії дати проекту зелене світло. Це правильне рішення, оскільки ця частка автомобільного ринку зараз є однією з найбільш затребуваних.
Нова модель буде конкурувати з повнорозмірними позашляховиками на преміум арені. Основними суперниками новинки стануть Cadillac Escalade, Mercedes-Benz GLS, Long Rover Range Rover Long Rover, Lincoln Navigator і майбутні Audi Q8 і Jeep Grand Wagoneer. Існуючі зараз прототипи ніяких сюрпризів щодо дизайну не підносять.

X7 нагадує «розтягнуту» версію концептів, призначених для наступного покоління BMW X5 хоча і більш атлетичну. Особливо навколо передньої частини. Зверніть увагу на те, що решітка радіатора і оптика поки є випробувальними варіантами і повинні бути замінені на більш просунуті версії.
Модель X7 базується на гнучкої модульної платформі CLAR від BMW, яка в кінцевому підсумку буде підтримуватися більшістю моделей автовиробника, починаючи з 3-ї серії. Вона дебютувала в 2016 році на автомобілях 7-ї серії, а потім з’явився в 5-й серії в 2017 році.
Легка конструкція CLAR, як очікується, буде використовувати екзотичні матеріали, в тому числі і деяку кількість вуглепластика.

Іншою ключовою особливістю є сумісність з електрифікованими силовими агрегатами. Можливо, новий X7 також буде оснащений гібридною трансмісією в додаток до звичайних варіантів моторів V-8 і inline-6. Цілком ймовірно, що буде пропонуватися ще й V-12.
У салоні X7 розмістять три ряди сидінь, а дизайн кабіни буде аналогічний інтер’єру автомобілів 7-ї серії 2016 року. Очікується орієнтований на водія інтерфейс і вдосконалена інформаційно-розважальна система з функцією розпізнавання жестів. Виробництво почнеться на заводі BMW в Спартанбургу, Південна Кароліна. Автовиробник підтвердив, що автомобіль надійде в продаж в 2018 році як модель 2019 року .