Розкішний Rolls-Royce Cullinan отримає конкурента від Aston Martin

Aston Martin трохи подражнив своїм другим кросовером All-Terrain. Його концептуальний варіант офіційно представлять на початку наступного місяця в Женеві.

Aston Martin фактично є останнім автовиробником, який заявляє свого гравця в сегменті не просто преміальних, а розкішних кросоверів.

На ринку вже продаються Rolls-Royce Cullinan, Lamborghini Urus, Bentley Bentayga в асортименті. Над кросовером думає навіть Ferrari. Залишилося цю ідею втілити McLaren або Bugatti.

Втім, резон розробляти моделі класу SUV виробникам спорт-карів все ж є. Те, як може вистрілити на ринку такий кросовер, прекрасно показав Porsche з його бестселером Cayenne.

Однак повернемося до Aston Martin All-Terrain Concept. В його основу ляже відроджена Lagonda (скетч вгорі). Як і седан Lagonda Vision, представлений в 2018 році на все тому ж автосалоні в Женеві, кросовер напевно також буде повністю електричним (ще один тренд).

Aston Martin DBX Concept
Vantage, DB11 і DBS Superleggera вже продаються. Кросовер DBX в його товарному виконанні буде представлений в кінці 2019 року. Плюс дві моделі Lagonda – седан і герой нашого матеріалу All-Terrain.