Шпигуни зробили перші чіткі фото 2020 Mercedes-Benz GLA

Тестові прототипи Mercedes-Benz GLA четвертого покоління неодноразово потрапляли в камери. Однак автошпіони тільки зараз змогли зробити чіткі знімки кросовера.

Новий GLA сфотографували в Штутгарті на міських вулицях. Знімки вийшли дуже чіткими і інформативними. Тестову машину маскує камуфляж, але прототип вже не виглядає як репліка конструктора LEGO.

Четверте покоління кросовера GLA не стало оновленою копією моделі, що йде, але революції в дизайні також не відбулося. Модель здається трохи більшою, ніж попередник. Помітний вищий кліренс.

У силовій лінійці чекаємо 2,0-літровий турбомотор для США. На європейському ринку йому складе альтернативу менш потужний 1,3-літровий агрегат.

Дебют нового Mercedes-Benz GLA може відбутися у Франкфурті цієї осені. Однак більш реалістичним здається початок 2020 року.

У світі зростає попит на компактні автомобілі Mercedes. Тільки за підсумками минулого місяця продажі цих моделей виросли на 10%.

Купівельний інтерес прискорив хетчбек А-Class нового покоління. Ринок також чекає абсолютно нову модель в сегменті компактних SUV – Mercedes GLB.