Ford Focus Eleсtric: чому не настільки популярний, як Nissan Leaf

Як і бестселер серед електричних автомобілів Nissan Leaf, в Україну електричні Ford Focus Eleсtric потрапляють в основному зі США. Ці автомобілі мають схожі цінники та технічні характеристики, а в дечому “американець” навіть перевершує “японця”.

Можливо, одна з головних особливостей Ford Focus Electric, через яку він не став популярним – майже повна відсутність багажника. Адже в цьому авто дві тягові батареї, і одна з них якраз займає простір багажного відсіку. На повному заряді влітку машина проїжджає близько 200 км, і цей показник ближчий до Nissan Leaf 2018 року, аніж до “Ліфа” попередньої генерації.

Ще одна особливість Ford Focus Electric – він має роз’єм для швидкої зарядки CCS, а в Україні більш поширені Chademo. Тому подоружавти на великі відстані в ньому проблематично. “Повільна” ж зарядка заливає “повний бак” аж за 15 годин.

Втім, у Ford Focus Electric багато переваг над Nissan Leaf. Це ергономіка салону, як у звичайного “Фокуса”, чіткість керування, комфорт та краща динаміка розгону. Окрім того, штатна аудіосистема забезпечує дуже якісний звук. Тому своїх прихильників Ford Focus Electric знайде. Особливо серед колишніх власників “Фордів”.