10 найяскравіших дебютів автосалону в Токіо

46-й автосалон у Токіо відбудеться 24 жовтня – 4 листопада 2019 року. Японські бренди готують цікаві дебюти.
Токійське автошоу визнано міжнародною автомобільною подією, однією з найбільших п’яти виставок разом з Детройтом, Женевою, Франкфуртом та Парижем. Особливо важливе мотор-шоу для японських автовиробників.

Цього року Honda, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Subaru і Toyota продемонструють свої новинки. Зараз кілька слів про те, що підготував кожен бренд для показу.

Honda
2020 Honda Jazz / Fit наступного покоління відрізняється новою міцною зовнішністю з більш виразними зовнішніми деталями, що відповідає поточній дизайнерській мові Honda.

Модель доступна лише з бензиново-електричною гібридною силовою установкою, подібною до i-MMD (Інтелектуального багаторежимного приводу), що встановлений на Honda CR-V. Автомобіль надійде у продаж на початку наступного року.

Lexus
Lexus покаже свій перший електричний міський автомобіль у концептуальній формі. Високий дах забезпечує пристойний простір кабіни. З усіх боків керма є екрани інформаційно-розважальної системи.

Десятка найяскравіших автодебютів у 2017 році за версією AutoUniversum
Концепт електрокара BMW iX3 – одна з найяскравіших новинок Пекінського автошоу
Ця модель має просунуті електродвигуни, розташовані в колесах. Деякі частини автомобіля надійдуть у виробництво вже в найближчі роки.

Mazda
Mazda представить у Токіо свій перший готовий до виробництва електромобіль (2020 Mazda-EV).

Це кросовер, що використовує силову установку, подібну до тієї, що живить прототип e-TPV: з електричним мотором потужністю 140 к.с., встановленим спереду, акумуляторною батареєю потужністю 35,5 кВт/год, одноступінчастою трансмісією і роторним двигуном Wankel.

Очікуємо дальність ходу десь від 193 до 241 км.

Mitsubishi
Mitsubishi представить два концепти на автошоу в Токіо.

Перший – це кросовер Mitsubishi MI-TECH (на фото вгорі) з відкритим верхом, натхненний Mazda MX-5 RF. Транспортний засіб оснащений гібридною силовою установкою, меншою і легшою, ніж та, що стоїть в поточному Outlander, з прицілом на майбутню електрифікацію компактних моделей, таких як Eclipse Cross.

Силова установка містить газотурбінний генератор і електричну повнопривідну систему. Її можна буде придбати у дилерів наступні роки.

Другий – це концепт Mitshubishi Super Height K-Wagon. Автовиробник сконструював цей компактний багатоцільовий автомобіль (MPV) на базі SUV. Він відповідатиме суворим вимогам до Kei-карів в Японії.