Через несправні стоп-сигнали патрульний зупинив дівчину, що була за кермом авто, а потім несподівано полагодив їх

Чі-Найс Такер з Річмонда поспішала на співбесіду, мріючи отримати нову роботу.
Раптом її зупинив поліцейський. Дівчина приготувала свої права і страховку, припускаючи, що він хоче перевірити її документи. Але поліцейський, якого звали Дженкінс, повідомив їй, що її стоп-сигнали вимкнені.

Такер дуже засмутилася, адже вона боялася, що поліцейський випише їй штраф. Коли він попросив її відкрити багажник, вона дуже сильно здивувалася. А після прохання поліцейського вийти із салону авто, вже не знала що й думати.

Побоюючись неприємностей, дівчина прислухалась до прохання поліцейського і вийшла з машини. Яке ж було її здивування, коли правоохоронець поліз розбиратися в причині несправності стоп-сигналів. Він провів огляд автомобіля, спробував приєднати дроти і у підсумку домігся того, щоб стоп-сигнали почали горіти.

Такер була зворушена до глибини душі, адже від поліцейського вона чекала тільки штрафу, а той допоміг їй полагодити машину. Вона зізналася чоловікові, що вже давно мучиться зі стоп-сигналами і витратила на їх лагодження вже 600 доларів. Такер пообіцяла, що обов’язково звернеться до техсервісу ще раз, щоб остаточно усунути причину поломки.

Поліцейський Дженкінс не став виписувати молодій дівчині штраф, а відпустив її з посмішкою і побажаннями гарного шляху. Він сказав, що просто хоче, щоб дівчина була в безпеці і ніхто випадково не врізався в її автомобіль, якщо на ньому не будуть горіти стоп-сигнали. Як з’ясувалося, Дженкінс вже не в перше надає допомогу водіям на цій ділянці дороги.