Фотошпигуни зловили 2021 Mitsubishi Outlander під час тестів

Mitsubishi Outlander наступного покоління проходить дорожні випробування в США. Очикується, що його представлять у 2020 році як модель 2021 року.

Шпигунські камери спіймали новий Mitsubishi Outlander на дорогах в Мічигані. Звичайно, він ховається під камуфляжем, але деякі деталі звертають на себе увагу.

Перш за все, розміри кросовера: він значно більший, ніж попередник. 2021 Outlander виглядає ближчим до повнорозмірних Hyundai Santa Fe або Honda Pilot.

jЛогічно припустити, що наступний Mitsubishi Outlander Sport також буде збільшений і, в цьому випадку, Eclipse Cross стане найменшою за розміром пропозицією в кросоверній лінійці бренду.

Новий Outlander цілком може бути побудований на розтягнутій версії платформи Eclipse Cross.

Крім того, розміщення фар головного світла, форма задніх ліхтарів, обрамлення радіаторної решітки виглядають незвично. Майбутня модель запозичила їх у концепта 2019 Mitsubishi Engelberg Tourer (на фото).

Зараз ми не можемо сказати, які двигуни отримає нове покоління Outlander. Ймовірно, поточний 1,5-літровий лінійний чотирициліндровий двигун буде базовим, а 6-циліндровий – опційним.

Також очікуємо зустріти на новинці поточну плагін-гібридну силову установку у її поліпшеному варіанті.