Nissan продемонструє 14 моделей на автосалоні в Токіо

На 46-му Токійському автосалоні Nissan представить півтора десятка моделей, включаючи абсолютно новий концептуальний електрокар IMk, а також дві версії потужного купе GT-R.
На 2019 Tokyo Motor Show, яке відбудеться з 25 жовтня по 4 листопада, також будуть представлені електричні Nissan LEAF e+ та Nissan Serena e-POWER, абсолютно новий седан Skyline, оснащений системою допомоги водієві ProPILOT 2.0.

Nissan IMk
Nissan IMk – це сучасний міський електромобіль з передовими технологіями і потужною динамікою. Збудований на абсолютно новій платформі EV, електрокар отримав функції автономного керування ProPILOT і безперебійного зв’язку.

IMk відображає мінімалістичний естетику, спираючись на нову філософію дизайну Nissan, названу Timeless Japanese Futurism.

Serena e-POWER
Мінівен Serena відомий як один з перших, на якому запроваджені технології ProPILOT і e-POWER. Представлена ​​в березні 2018 року електрифікована трансмісія e-POWER компанії Serena була названа Технологією року 2019 року Японської конференцією автомобільних дослідників і журналістів (RJC).

Nissan Skyline
Перша модель Skyline була випущена у 1957 році. Нова ітерація Skyline HYBRID вже в стандартній комплектації має технологію Pro-PILOT 2.0.

Honda представить концепт спортивного електрокара на автосалоні в Токіо
На автосалоні в Токіо дебютує концепт-кар Mitsubishi E-Evolution
Система-автопілот бере на себе керування на заздалегідь визначениму маршруті на позначених дорогах. Технологія також дозволяє керувати автомобілем під час руху по одній смузі, і він готовий у будь-яку мить взяти на себе управління.

Nissan LEAF e+
З моменту випуску цієї моделі в 2010 році Nissan продав більше 430 тисяч електромобілів Nissan LEAF по всьому світу. Представлений раніше в цьому році, LEAF e+ має батарею великої ємності. Запас автономності становить до 458 кілометрів за стандартом WLTC Japan.

Nissan GT-R
На Токійському автосалоні компанія Nissan представить особливу версію спорт-купе GT-R, присвячену 50-річчю моделі, а також “заряджену” нову модифікацію GT-R NISMO.