Porsche Cayenne та Cayenne Coupé стали найпотужнішими SUV на ринку

Компанія Porsche представила гібридні модифікації Cayenne та Cayenne Coupé. Потужність кросоверів сягає 680 к.с.
Слідом за плагін-гібридною Panamera, компанія Porsche представила нові кросовери Cayenne Turbo S E-Hybrid і Cayenne Turbo S E-Hybrid Coupé. Потужність силових установок моделей становить біля 680 к.с. Такий показник робить новинки одними з потужніших автомобілів класу SUV на сучасному автомобільному ринку.

На Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid та його купе-версії встановлений 4,0-літровий бензиновий двигун V8 потужністю 550 к.с. Електричний двигун у 136 к.с. інтегрований з восьмиступінчастою коробкою-автоматом Tiptronic S.

Максимальний обертовий момент становить 900 Нм. На прискорення з місця до 100 км/год гідридні кросовери витрачают 3,8 секунди. Максимальна швидкість обмежена відміткою 295 км/год.

Cayenne Turbo S E-Hybrid і Turbo S E-Hybrid Coupé на одній електротязі здатні проїхати до 40 км. Середня витрата пального за стандартом NEDC становить 3,9-3,7 літра на 100 км. Тобто реальний показник більше на 20-30%. Втім, це все одно небагато.

Окрім двох флагманів Turbo S, до плагін-гібридної лінійки також увійшли менш потужні Cayenne E-Hybrid та Cayenne E-Hybrid Coupé з віддачею силової установки 462 к.с.

Skoda Vision E: електрокар запропонують в кузовах SUV та SUV-купе
Porsche Cayenne Coupe помічений на тестах майже без маскування
Електричний мотор у нових гібридних кросоверах розташований між 8-циліндровим двигуном і коробкою Tiptronic S. Силові агрегати зв’язані один з одним через електричну муфту. У повністю електричному режимі автомобіль може розігнатися до 135 км/год.

Для порівняння: останній кросовер BMW X6 M Competition має двигун потужністю 625 к.с. Силовий агрегат топ-Гелендвагена Mercedes-Benz G63 AMG розвиває 585 к.с.