Повністю електричний Volvo XC40 буде представлений у жовтні

Наступного місяця представлять повністю електричну версію компактного кросовера Volvo XC40.
Шведський автовиробник обіцяє, що це буде один із найбезпечніших автомобілів в світі. Він має амбітну ціль: зробити так, щоб частка електрокарів займала більше половини від всіх продажів марки до 2025 року.

Це буде досягнуто за рахунок випуску повністю електричних версій вже існуючих моделей.

Volvo XC40 – одна з найпопулярніших моделей бренду. Електричний варіант представлять 16 жовтня 2019 року. ВІн приєднається до гібридної версії XC40 T5 Twin Engine.

Відомо, що згідно з тенденцією, електромобіль Volvo XC40 має електродвигуни, встановлені спереду і ззаду, та розташовану під підлогою батарею.

Електрокар XC40, як і всі інші автівки бренду, побачить світ під слоганом “Безпека понад усе“: Volvo продовжує зміцнювати свою репутацію виробника найбезпечніших транспортних засібів.

Volvo представила революційний сервіс Care by Volvo для нової моделі Volvo XC40
У Volvo підтвердили, що найменшим кросовером марки буде все ж XC40
Передня конструкція Volvo XC40, яка побудована на платформі Compact Modular Architecture (CMA), була перероблена під відсутність двигуна.

Volvo також розробила “унікальну” нову структуру безпеки: клітку безпеки навколо акумулятора, виготовлену з алюмінію та вбудовану в конструкцію кузова.

Volvo каже, що це створює вбудовану “зону зім’ятості” навколо акумулятора та знижує центр ваги транспортного засобу.

Автомобіль також був підсилений ззаду завдяки інтеграції електричного силового агрегату в структуру кузова, з наміром перенести будь-які сили, спричинені в результаті зіткнення, далеко від пасажирської зони.

Електричний XC40 також буде першою моделлю, оснащеною новою сенсорною платформою ADAS (Advanced Assistance Driver System), розробленою Volvo для розширення автономних можливостей у майбутньому.

Щодо електричного силового агрегату XC40, він, мабуть, буде подібний тому, що встановлений на Polestar 2.

Останній використовує 27-модульний акумулятор ємністю 78 кВт-год, виробляє 408 к.с. та 660 Нм, та може похизуватися діапазоном ходу 500 км за Європейським циклом WLTP.

Однак ми не очікуємо, що Volvo XC40 матиме такі ж потужність та крутний момент.