IForum-2019: електромобілі та автоновинки

Вже традиційно для конференції IForum на ньому було представлено багато автомобілів. Найбільше експонатів показав дистриб’ютор в Україні Hyundai , який став автомобільним партнером експозиції “Місто майбутнього”.

Найголовніша новинка – електричний кросовер Hyundai Kona Electric. Цей електромобіль поставляється в Україну в двох виконаннях: з батарею на 36 кВт*год (потужність електромотору 100 кВт) чи 64 кВт*год (потужність 150 кВт). Перша версія коштує від 906 тисяч гривень, друга – від 1,19 млн гривень, однак і заявлений запас ходу на одному заряді в них відрізняється – 312 чи 450 км. Цікаво, що перша партія з 20 автомобілів Hyundai Kona вже розкуплена.

Окрім того, на IForum-2019 вперше для публіки демонструвалась оновлена Hyundai Elantra. На ній, а також на Tucson і IONIQ Electric, можна було прокататись.

Інший партнер IForum-2019 – компанія “Єврокар” – надала можливість учасникам форуму на стенді Skoda взяти участь у віртуальному “заїзді” на автомобілі – випробувати фунції кругового огляду та паркувального асистента.

Серед автомобілів-учасників IForum-2019 були Suzuki Vitara, Mazda CX-5 та Mazda6, Skoda Octavia, Karoq та інші.