Новий Toyota Highlander 2020

По частині дизайну новий кузов Тойота Хайлендер 4 генерації залишився упізнаваним, але тепер вигляд моделі менш агресивний, а візуально машина стала виглядати легше. Спереду на зміну масивної решітці радіатора прийшла більш скромна за розмірами конструкція, за своєю формою нагадує RAV4 V. Емблема марки розмістилася у верхній частині решітки, при цьому вона обрамлена хромованою накладкою з тягнуться до фар променями.

Головна оптика стала вже і помітно розтягнулася по переднім крилам, а кришка капота стала більш рельєфною. Тієї самої легкості у вигляді нового Хайлендера додають боковини зі стильною зігнутою виштамповкою на дверях, а також здіймається вгору підвіконної лінією, спойлером-козирком над кришкою багажника і далеко заходять на крила задніми ліхтарями. Самі ліхтарі, як і раніше, горизонтально орієнтовані, але також відтепер зроблені вужчими.
Інші п’ять кольорів є повністю новими: сірий Magnetic Gray Metallic, синій Moon Dust, червоний Ruby Flare Pearl, блакитний Blueprint і коричневий Opulent Amber. Салон кросовера за замовчуванням має три ряди сидінь на вісім чоловік (другий і третій ряди тримісні), хоча в топових комплектаціях на другому ряду встановлені роздільні капітанські крісла, але при бажанні клієнти можуть замінити їх на цілісний диван (діапазон поздовжнього переміщення другого ряду збільшений на 30 мм).
Виробник попрацював над поліпшенням шумоізоляції і підвищенню рівня матеріалів обробки. При цьому архітектура передньої панелі в новій моделі Тойота Хайлендер 2020 залишилася колишньою. У машині встановлені інший кермо, переоформлений щиток приладів, хоча він і виконаний в класичному стилі, а також високо розташований екран мультимедійної системи.
На зміну вертикальним дефлекторам вентиляції прийшли горизонтальні, але полички над торпедо і під ящиком рукавички були збережені. Уже в базовій версії L є комплекс Toyota Safety Sense 2.0, діодний світлотехніка попереду і ззаду, трьохзонний клімат-контроль, електрорегулювання водійського крісла по восьми напрямках, 4,2-дюймовий екран бортового комп’ютера, 8,0-дюймовий сенсорний дисплей на центральній консолі, бесьключевой доступ, підсвічування багажника, заводське тонування задньої півсфери і 18-дюймові диски.
Комплектація LE доповнена електроприводом кришки багажника, світлодіодними протитуманними фарами, моніторингом «сліпих» зон, обробленими шкірою рульовим колесом і селектором КПП, а ткже додатковими мультимедійними можливостями. Варіант XLE пропонує дзеркало заднього виду з автозатемненням, екран БК на 7,0 «, рейлінги на даху, пристрій для дистанційного відкривання гаражних воріт, а також електрогеруліровкі передніх крісла (водійське по 10 напрямам, пасажирське — по чотирьом). Toyota Highlander Limited може похвалитися обігрівом і вентиляцією стояли перед сидінь, а також пам’яттю налаштувань, музикою JBL, амбієнтної підсвічуванням інтер’єру та ін.
Топове виконання Platimun передбачає адаптивну головну оптику, датчик дощу, проеціонний дисплей, панорамний люк, камеру кругового огляду, оббивку крісел перфорованою шкірою, підігрів другого ряду, 12,3-дюймовий екран головного пристрою, 1200-ватну аудіосистему JBL Premium з 11 динаміками і 20 -дюймових диски.