Двигун Audi 2.0 TFSI визнаний найкращим в своєму класі на конкурсі «Міжнародний двигун року»

Двигуни Audi з технологією TFSI вп’ятнадцяте збирають нагороди. 2019 не став винятком. 2.0 TFSI отримав гран-прі у своїй категорії на конкурсі «Міжнародний двигун року».

Журі найпрестижнішого конкурсу двигунів в світі не жаліло епітетів щодо TFSI 2.0 виробництва Audi. Чотирициліндровий силовий агрегат назвали «одним з найбільш гнучких і універсальних двигунів, які коли-небудь розроблялися, іншими словами, він може робити все».

Універсальність мотора-призера зазначив і Ханс-Йоахім Ротенпілер (Hans-Joachim Rothenpieler), член ради директорів AUDI AG. Він сказав:

Ми раді отримати цю нагороду, тому що вона визнає універсальність 2.0 TFSI. Ми використовуємо його не тільки в якості двигуна з чистим бензином, але і в якості змінного гібридного приводу та для роботи з природним газом або електронним газом Audi.

Герр Ротенпілер особливо пишається успіхом технології TFSI. Глава Audi Technical Development згадав, що перший TFSI з’явився на ринку в 2004 році. З тих пір компанія кожен рік отримувала нагороду з TFSI у відповідному класі.

Jaguar I-Pace переміг в конкурсі «Міжнародний двигун і силова установка 2019 року»: нагороди…

Абревіатура TFSI позначає турбонаддув і пряме впорскування. Audi була першим автовиробником в світі, який почав масове виробництво цих моторів з комбінованою технологією в 2004 році.

Чим гарний 2.0 TFSI?
У своїй останній версії чотирициліндровий двигун представляє особливу технологію ефективності, а саме процес згоряння B-циклу, розроблений спеціально для часткового навантаження, що є переважаючим режимом роботи.

З помірним стилем водіння 2.0 TFSI досягає ефективності двигуна малого об’єму, пропонуючи динаміку великого двигуна.

Один з основних двигунів Audi
Сьогодні 2.0 TFSI використовується на моделях Audi з десяти продуктових лінійок. Його потужність досягає 245 к.с. Мотор входить до складу гібридної силової установки нового кросовера Audi Q5, а також використовується в моделях g-tron, що їздять на природному газі (CNG) або фірмовий Audi e-gas.