Експерти з’ясували, з яким пробігом автомобіль на вторинному ринку може виявитися проблемним

Пробіг з яким не варто купувати автомобіль, незважаючи навіть на гарну ціну.

Так, занадто великий або занадто маленький пробіг однозначно повинен насторожити автолюбителя.

Наприклад, якщо продається трирічний Renault Logan з пробігом 10 тисяч кілометрів, ймовірність, що пробіг змотали, вкрай велика. Треба зазначити, що згідно зі статистикою в рік автомобілісти проїжджають по 15-20 тисяч кілометрів.

Виявити змотаний пробіг можна ще на етапі огляду, наприклад, ряд датчиків зберігають інформацію про нього. Також електроніка робить замітки про помилки на певному пробігу, що також дозволяє визначити реальність даних на одометрі.

Оцінити пробіг можна і за непрямими ознаками, наприклад за станом кузова і салону. Так, при великому пробігу зношується лакофарбове покриття, гальмівні диски, а також з’являються потертості на лобовому склі чи є люфт водійських дверей. У салоні варто придивитися до стану керма і його важелів, а також до оббивки сидінь, особливо водійського.

Крім того, фахівці рекомендують відмовитися від покупки найдешевших і дорожчих автомобілів на вторинному ринку. Також не зайвим буде скористатися послугами сервісів по перевірці автомобіля, тому, що вони зможуть вберегти вас від купівлі проблемного автомобіля.