Volkswagen почав серійне виробництво T-Roc Cabriolet

Кросовер з відкритим верхом Volkswagen T-Roc Cabriolet незабаром надійде до дилерів. Єдина на сьогодні модель бренду такого типу випускається на автозаводі в Оснабрюці.

Виробництво нового кросовера-кабріолета T-Roc стартувало на заводі Volkswagen в Оснабрюці. На організацію виробництва, збірки і логістики Volkswagen T-Roc Cabriolet Група VAG направила 20 мільйонів євро.

На даний момент це єдина серійна модель німецького бренду з відкритим верхом. Більш того, SUV-кабріолет не має прямих конкурентів.

На ринку присутній приблизно співмірний Range Rover Evoque Convertible, але він належить до преміального класу і не повинен перебивати потенційних клієнтів у T-Roc Cabriolet.

Додамо, що базовий кросовер Volkswagen T-Roc дуже добре купується в Європі. За підсумками продажів за перші три квартали 2019 року модель стала третьою з продажу в сегменті малих SUV.

Причому, T-Roc йде з великим відривом від найближчого переслідувача – французького Peugeot 2008. Власниками нового кросовера Volkswagen в цьому році вже стали майже 160 тисяч європейців.

Volkswagen T-Roc офіційно поставляється в Україну. Базова ціна моделі становить 598 тисяч гривень. Для порівняння: більший Tiguan обійдеться від 790 тисяч.

Говорячи про нові кросовери Volkswagen, не можна не згадати найменшого представника SUV-лінійки марки – субкомпактний T-Cross. Він тільки но виходить на ринок, але має дуже непогані перспективи в Європі.

До слова, в Німеччині він коштує від 18 695 євро з ПДВЦіна головного конкурента, а це Renault Captur, починається від 16 500 євро.