Opel Grandland X 2019

Автомобіль виділяється також великими бічними фальш-повітрозабірниками в передньому бампері, захисним пластиковим обвісом по периметру кузова, невеликим спойлером над кришкою багажника, сріблястою накладкою на задньому бампері з імітацією вузьких вихлопних патрубків та модними ліхтарями з діодними секціями.
У салоні нової моделі Опель Грандленд Х 2019 року нагадує оформлення інших моделей компанії. Наприклад, з молодшим Кросслендом його ріднить аналогічний кермо і щиток приладів, передня панель з екраном мультимедійного комплексу IntelliLink, обрамленого з боків воздуховодами.

В основу нового паркетника лягла модульна платформа EMP2 розробки альянсу PSA Peugeot Citroen, на якій побудовані Peugeot 3008 і Citroen С5 Aircross. Габаритна довжина автомобіля складає 4 477 мм, величина колісної бази — 2 675, ширина — 1 844 висота — 1 636. Обсяг багажника Грандленд Х заявлений на рівні 514 літрів, а при складених спинках заднього дивана відсік збільшується до 1 652 л. Спочатку Опель Грандленд Х (характеристики) отримав тільки два мотори — 1,2-літровий бензиновий турбований агрегат потужністю 130 к.с. (230 Нм) і наддувной дизель об’ємом 1,6 л з віддачею на 120 «конячок» і 300 Нм моменту.
А пізніше до них приєднався дволітровий турбодизель, оснащений селективним нейтралізатором SCR, який розвиває 177 сил і 400 Нм тяги (з 2 000 об / хв). Останній поєднується в парі з 8-діапазонним автоматом, тоді як двом першим покладено шестиступеневий. Привід для автомобіля Opel Grandland X передбачений тільки передній, а від французький побратимів машині дісталася функція «Grip Control», яка регулює роботу протівобуксовочной системи і стабілізації, в залежності від обраного режиму руху, яких в налаштуваннях передбачено п’ять штук.
Продажі новинки в Європі стартували на початку 2018 р за ціною від 23 700 євро. В оснащення паркетника увійшли адаптивний круїз-контроль, функції стеження за втомою водія, розпізнавання пішоходів з автоматичним гальмуванням, камери кругового огляду, просунутий паркувальний помічник, бездротова зарядка для смартфоном і ін. В березні дев’ятнадцятого стало відомо, що Опель Грандленд Х з’явиться в Росії — після переходу компанії від GM під крило групи PSA французи вирішили повернути марку на російський ринок.
Правда, поставки моделі заплановані лише на 4 квартал 2019 р, а дилерська мережа в перший час виявиться досить скромною. Інформації про російських цінах і комплектаціях поки немає, але можна орієнтуватися на «три тисячі восьмий» Пежо, за який у нас просять від 2 099 000 до 2 509 000 рублей.